Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyes alatt megszűnik a 180...

Gyes alatt megszűnik a 180 napos-os biztosított jogviszony?

Figyelt kérdés
2009 ben megszületett az első gyermekem vele tgyást gyedet kaptam rendesen április 24-el betöltötte a két évet megigényeltem utána a gyest.Ezt csak öt napig kaptam mivel 2011 április 30-án megszületett második gyermekem aki után újra megigényeltem a tgyást.Ez az összeg sokkal kevesebb mint amit az első gyermekem után kaptam A munkahelyemen azt mondták azért mert nem volt meg a 180 nap ledolgozott munkanap.Hogy lehet ez 2006 óta a cégnél vagyok nem szűnt meg a munkaviszonyom vagy az öt nap gyes miatt van ez?Kérlek segítsetek mit tudok tenni nem kevés összegtől esek el
2011. jún. 19. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szűnt meg a bizt.jogviszonyod.

Ha megszűnt volna, nem kapnál TGYÁSt.

Viszont nem volt 180 ledolgozott munkanapod, mivel TGYÁson, GYED, és GYESen voltál az elmúlt 2-2,5 évben, ezért számolnak máshogy, mint az előző gyereknél.

Itt példával meg tudod nézni az eseted:

[link]

[link]

2011. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!