Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki tud diákmunkát 16 éves...

Valaki tud diákmunkát 16 éves kortól?

Figyelt kérdés

légyszi ne linkeljetek be odlalakat csak 18+-os van csak olyat linkeljetek ami télleg jó


16 éves vagyok

10 év iskolai végzetség

182 centi magas, 75kg


Budapest-en kellene valami nyárimeló, meg érdeklődnék, hogy ezek az otthon interenten keresztül történő munkák nem átverések? mert olyat találtam hogy 700ft-ot befizetek megkapom a munkaanyagotés már kezdhetek is és ahány megrendelés emailt teljesitek úgy kapom a fizetést percről percre..


2011. jún. 16. 22:48
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok konkrétat mondani, csak esetleg segíteni.

Most hogy már vége a sulinak, szerintem nagyon gyorsan menj be még 1x, mert fognak kérni tőled igazolást, hogy hová jársz iskolába, úgy tudom nyárra is!

Milyen nyelveket beszélsz? Milyen szinten?

Kb. a szövetkezetek 80%-ban nyáron 16 éves kortól is van munka.

Ha szeretnéd, belinkelek egy két oldalt, amit érdemes megnézned, mert korrekt munkák vannak, mindig fizetnek érte és nem csak 500 Ft-ot egy órára.

Az otthoni munkába csak akkor menj bele szerintem, ha olyan ismerősöd ajánlja, akiben megbízol.

Elmehetsz még gyorsétterembe dolgozni is, de ott nem fogsz magas órabért kapni. :S

2011. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) már sikerült találnom csak hétfőn be kell mennem irodába (universitas) és akkor ott elintézem, meg tüdőszűrő stb...
2011. jún. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!