Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak 800 ezer-1...

Mit csináljak 800 ezer-1 millió ft-tal?

Figyelt kérdés
Lekötnétek fix időre vagy mibe fektetnétek? Légyszi csak értelmes hozzászólásokat írjatok!
2011. jún. 14. 09:09
 1/5 anonim válasza:
Félre tenni nehezebb napokra.
2011. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igazából ezzel az összeggel nem nagyon lehet mit kezdeni. lekös nevetségesen keveset fizet, elszórni azért sok. tözsdézni picit kevés.


én szerintem, ha még nem lenne, akkor vennék belőle egy autót. valami picit jobb használtat.

2011. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Add nekem:) !


Viccet félretéve és megfelelve a kérésednek...

Én elkölteném a negyedét kb. arra, amit eddig "nem vehettem meg", nem sajnálnám magamtól...


A többit vidd a bankba, utána még meggondolhatod mi legyen vele. Nagy dologhoz kevés összeg sajnos.

2011. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vennék belőle 1 hektár földet,vagy kisebb ingatlant(hobbitelket).
2011. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én félretenném a helyedben. Ha tehetném kiköltöznék egy jobb országba vagy gyűjtenék még (pl. lakáshoz, autóhoz, a gyerekem iskoláztatásához stb). De azért arra is gondolni kell, hogy bármelyik nap kirúghatják az embert vagy épp csődbe megy a cég és nem két nap lesz állást találni.
2011. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!