Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en hogy lehet licitet...

Ebay-en hogy lehet licitet visszavonni?

Figyelt kérdés
Vaterán tudom hogy lehet, itt is? Már tettem rá egy max licitet, holnap jár le az aukció, de az, akinek rendeltem, azt mondta mégsem kéri, így meg nem szeretnék kiadni érte ennyi pénzt! Mérges vagyok, többé nem csinálok ilyet...:/
2011. jún. 13. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
sehol
2011. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
nem lehet.
2011. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Vaterán sem lehet. Annyit tehetsz, hogy írsz a tulajnak és sűrű bocsánatkérések közepette visszamondod.
2011. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen az a megoldás van amit a 3. írt. ha viszont azt nem fogadja el, és "muszáj" kifizetned, akkor mond annak aki kérte, hogy most már nincs vissza út, előbb is szólhatott volna, szóval fizesse ki. legközelebb meg hamarabb szóljon!
2011. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ki fogja fizetni... de én vagyok a hibás, amiért most kivételesen úgy rendeltem, hogy nem fizettek előre. Nincs pofám könyörögni az eladónak, úgyhogy megveszem és majdf eladom másnak...
2011. jún. 14. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt ugyan így megjártam én is..szerencsére az eladó rendes volt. Úgyhogy én is tanultam belőle, hogy ha valakink kell valami, vegye meg maga, de én nem fogom helyette elintézni, max segítek.
2011. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fanyar válasza:
87%

Ezt a linket meghívod:

[link]


Amennyiben még módjában áll visszavonni ajánlatát, a megjelenő űrlapot töltse ki értelemszerűen, adja meg a termék számát és az okot, hogy mi miatt szeretné törölni a licitjét (Entered Wrong amount –rossz összeget ütöttem be). Ezek után kérem, kattintson a „Retract Bid” (licit visszavonása) hivatkozásra.


Miután visszavonta a téves licitit értékét,amennyiben megszeretne vásárolni a terméket, újra kell licitáljon, mivel a termékkel kapcsolatos összes ajánlata törölve lesz."

2015. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen számot kell megadni?
2016. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

eBay licit törlése (a linket másold ki, majd másold be a böngésződ URL link mezöjébe, majd enter):


[link]


0. Lépj be a profilodba

1. A licitált tétel azonosító számát meg kell adni az első ablakban.

2. Meg kell jelölni a törlés okát az alsó ablakban. (legördülő menüből).


Egészségedre!

2021. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!