Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben mi a trükk? Egyszerűen...

Ebben mi a trükk? Egyszerűen annyi, hogy nem fizetnek ki az oldalak, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Ezt a linket kaptam e-mailben mint "álláshirdetést":

[link]


Gondolom, kamu, de mi benne a trükk?


2011. jún. 13. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az a trükk, hogy ez a technika 1000 éves és hosszútávon veszteséges.


Ellenben a palimadár az általad belinkelt úriember un. "ajánlólinkjén" keresztül regisztrál be az online kaszinóba, ami után pár $ jutalékot kap az ajánló.


Külön kiemeli pirossal, hogy előbb próbáld ki játékpénzzel a módszert, hogy lásd milyen jól működik! Na ez meg a kaszinó cumija, mert a játékpénzes játékban hogy, hogy nem sokkal nagyobb a nyerési esély, mint a valódi pénzesben.


Tehát a madár regisztrál a barátunkon át, aki ez után jutalékot kap. Aztán játszik játékpénzzel és el van ájulva, hogy tényleg működik! Aztán befizet pénzt (ami után megint jutalékot kap abarátunk) amit szépen elveszít. És ha nem tökhülye akkor ennyi. Ha tökhülye akkor megint befizet pénzt...

2011. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oldal alján:


"És végül, ha szeretne adakozni...

Ha kipróbálta a módszeremet és jelentős pénzt kerestt vele (az utasításaimat PONTOSAN követve pedig FOG pénzt keresni) méltányolnék némi adakozást. Ez egy szervezethez megy, melyet én is támogatok, nem Nekem. Nagyon sok embernek szüksége van extra segítségre, és Én szeretnék visszaadni valamennyit."


HATALMAS!!! :DD

2011. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy Martingale stratégia és csak akkor működhetne ha korlátlan mennyiségű tőkét lenne és a kaszinó is engedné feltenni.
2011. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt én is néztem, minek kell neki adakoznom, ha úgyis milliomos lett ezzel a módszerrel és ő is simán tudna adakozni? És az a link, amit odatett az ürge a végére, ugyanerre az oldalra visz vissza...
2011. jún. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!