Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jogi úton...

Barnáné G.A. kérdése:

Hogyan tudnék jogi úton bezáratni egy kocsmát?

Figyelt kérdés
Tudom a kérdés felvetődött már, sajnos nem pozitív "visszhanggal", a kommenteket olvasva majdnem lehidaltam! Igen be akarok záratni egy kocsmát, mert a részeg fiatalok Engem és családomat nem hagynak aludni, mert az én autómat teszik tönkre, mert az én kaputelefonomat nyomkodják éjjel és még sorolhatnám hogy miért. Aki ezt nem érti meg költözzön olyan helyre ahol előtte nem volt kocsma, ámde lett! A kérdésemre a választ (ki ellen és milyen jogcímen lehet feljelentést tenni) várom a segítséget (kocsmát pártoló kommentek mellőzését kérem! )
2011. jún. 5. 07:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"(Hja és nincsen kocsmám, te nagyon hülye!)"
2011. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
92%
Fú de idióták vagytok. Minden oka meg van rá a kérdezőnek,hogy feljelentse a kocsmát. Vagy legalábbis a részeg állatokat akik randalíroznak. 100%-ban jogos a felháborodása. Bár,azért a kocsit tényleg arrébb lehetne rakni. Szívem szerint bezáratnám az összes rohadt kocsmát a Földön... Dolgozzatok b+ ne igyatok!!!
2011. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%

Nem az üzemeltetőt, vagy a tulajt jelentsd fel te nagyon okos, hanem azokat akik rongálják a kocsidat, meg becsengetnek hozzád! Ki kell hívni a rendőrséget mikor ezek történnek és kész.

AZ meg hülyeség, hogy ha feljelentgeted a NAVnál stb akkor úgyis találnak valamit. Mindenhol szoktak ellenőrzéseket tartani szúrópróba szerúen, ezeket nem tudja senki előre, aki nem szabályos valamiben a te bejelentésed nélkül is megbukik.

Ki##tt magyar mentalitás mindenkit feljelentgetni, itt főleg az irigység játszik itt szerintem.

Te mit szólnál hozzá, ha a te munkahelyedet akarná valami eszement a hülyeségek miatt bezáratni?

2012. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Érdekelne, hogy sikerült-e bezáratni és ha igen, akkor hogyan?

Azoknak, akik itt hepciáskodtak: Tudják csak meg, milyen egy olyan helyen lakni, ahol nem tudsz pihenni a köcsög alkeszek miatt, nem tudod elaltatni a pici gyereked, mert törnek-zúznak, ordibálnak.. Igenis ne legyen kocsma ott, ahol emberek próbálnak meg normálisan élni! Az meg ugye általános gyakorlat, hogyha valaki szarul dolgozik, kirúgják.. Egy kocsmát ha szarul működtetnek, be kell zárni, ha nem hajlandóak kompromisszumra és változásra. A NAV egyébként jó ötletnek tűnik nekem.. Ha 18 éves kor alatt meg itallal kiszolgálják a fiatalokat, na azért egyből becsuknám a boltot:(

2013. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

55% te nagyon bzi, remélem a kölkeiddel együtt, meg az egész pereputtyoddal együtt ilyen tróger szrháziak mellé költöztetnek egyszer, és ott rhadsz meg életed végéig.

Feljelentgetős mi?

Csak nem rádkültek valakiket?

Gondolom te is az a sggfej vagy, aki azt hiszi, neki mindent lehet, mert tahókián nem nevelték sehogy.

2019. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!