Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán 100Ft utalása?

Vaterán 100Ft utalása?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz.

Szóval, ha vaterán szeretném eladni egy-két használt cuccomat, akkor 100Ftot utalni kell. A konkrét kérdésem az lenne, hogy ugye csak postai úton lehet utalni? Tehát bemegyek, a postára, mondom h utalni szeretnék, és kitöltöm amit adnak, és ezért nekem kell még fizetni? Vagy hogy működik ez? Interneten is lehet utalni valahogy? Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. máj. 30. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül is lehet utalni.
2011. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Interneten akkor tudsz utalni, ha van internetes bankszámlád.

Ne a postára menj, hanem a bankodba. Írd fel az utalás adatait magadnak és kész.

2011. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bementem a bankba, mondtam, hogy szeretnék a számlámhoz férni az interneten keresztül, plusz még számlacsomagot is váltottam, hogy az utalások ingyenesek legyenek. Öt percig tartott elintézni.
2011. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!