Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valaki aki az Avonnál...

Van valaki aki az Avonnál dolgozik termék ajánlóként a többi lent?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem vissza is írtak hogy kezdhetem ha elküldtem az adataimat. Szeretném tudni pontosan mit is kell majd csináljak vagy valami ötlet hogyan tudnám jól csinálni? előre is köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 22. 17:31
 1/7 anonim válasza:
Semmi extra. Viszed az ismerősöknek/rokonoknak/munkatársaknak/osztálytársaknak a füzetet, hogy rendeljenek jó sokat. :) És a rendelések összegéből X% a tied (talán 15 vagy 20, már nem emékszem pontosan, de függ attól is, mennyit rendeltek). Gimiben én is csináltam, egész jó kis zsebpénz volt, de aztán meguntam a macerát vele. :)
2011. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Ha mondjuk 10%-ot kapsz akkor 10eFt-ért fogsz majd gürizni annyit hogy 100eFt értékben eladj kenceficét? Mégis mit? 50 vagy 100 darab 1-2eFt-os dolgot? Nincs is ennyi ismerős, nemhogy aki még venne is ennyit.
2011. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hátt igen elég furcsa de azt nem értem hogy ők ott bennt honnan fogják tudni hogy aki pont rendel tőlük azt én találtam?
2011. máj. 23. 14:15
 4/7 anonim válasza:
Onnan, hogy tőled rendelnek, nem közvetlenül tőlük. Viszed az újságot, megmondják, mi kell, te leadod a rendelést. Nem egy bonyolult dolog. Úgy működik, hogy ha rendelnek pl. 10000 Ft-ért, megjön a cucc, és amikor átveszed, akkor csak mittudomén 8000-et fizetsz nekik. A maradék 2000 a tied.
2011. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most megadod az adataidat,küldenek x darab füzetet,amit odaadsz ismerősnek,munkatársnak,akárkinek,ő kiválasztja hogy mi kell neki,te azt beleirod a megrendelőlapba,feladod postán vagy faxolod (de már lehet lehet emailben is,nemtudom),és leküldik postán/futárral,meg egy csekket,amit be kell fizetned

talán 45 ezer foritn ami rendelés felett 30%-a a rendelt összegenek a te pénzed (rendelsz 50ezerért,kifizetnek a vevőid neked 50ezret,de befizetnek csekken már csak 35ezret kell)

de ez szépen le lesz irva a tájékoztatójukba is


anyám kb 8 éve csinálja,csak melóba viszi be,meg aki rokon közel van,és még mindig megvolt a 30-35%-a,ergó pénz is van belőle,meg még sosem fizettünk kozmetikai cuccért

2011. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adózás hogy megy az apeh fele? Én úgy tudom neked kell előre megvenni a cuccokat és majd ha odaadod az ismerősnek az akkor kifizeti. Nem nagyon fizetgetnek au emberek előre, úgyhogy legyen annyi pénzed, hogy hitelezel az ismerősöknek. Illetve ha meggondolják magukat meg nem fizetnek akkor mi van?
2011. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18:53 vagyok

anya még sosem irta bele az adóbevallásába,semmi nem történt (ettől lehet még hogy kellene)


az meg hogy meggondolja maggát valaki

1: megbizható embernek kell csak rendelni

2: pár eezr forintnyi befektetés kell,mert ezeket te fizeted ki,de pár hónapon belül anya túl tudott adni mindenen (következő katalógusból nem rendeled meg hanem odaadod ami a ynakadon maradt)

2011. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!