Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok az ACN...

Mik a tapasztalatok az ACN szolgáltatóról?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden a termékekről és az üzleti részéről is!Ha valakinek van tapasztalata róla,kérem írjon!!!
2011. máj. 21. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nővérem most kezdte el csinálni.


Termékükről nem igen van mit mondani, a T szolgáltatását árulják tovább, ergo a minőség ugyan olyan, mintha a T szolgáltatna.

Az üzleti része pedig egy egyszerű jutalékos piramisrendszer...

2011. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ma hallottam róla,de valami nem tetszik benne,köszi a választ
2011. máj. 21. 20:39
 3/5 Rezsistop válasza:

Kedves Kérdező !


Nekem csupa jó tapasztalatom van. Az emberek örülnek annak, hogy a telefonszámlájuk nem kis mértékben csökken. Talán amit hallottál róla nem volt teljes körű információ. Ha felveszed velem mail-ben a kapcsolatot adok tájékoztatást.

rezsistop@gmail.com

2011. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mielőtt bárki is belépne, egy szót tartson szem előtt: JÓZANSÁG! A hatalmas összegek hallatán, és az MLM rendszer (látszólagos) egyszerűségén könnyen belelkesedik az ember. Előző voltam egy ilyen bemutatón, mindenről volt szó, csak gyakorlati dolgokról nem, pl. Mi történik a meghibásodott készülékekkel? Mi van a garanciával? Hogyan is lehet az adaptert beüzemelni? stb. stb... arról nem is beszélve, hogy a videótelefon használatához Internet szükséges, aminek szintén van havi költsége + ha valakinek nem korlátlan a hozzáférése, akkor ez a kis telcsi nagyon eszi a bájtokat... Az sem lényegtelen, hogy a készülékeket nem csekken, v. átutalással kell fizetni, hanem maga a cég vonja le a bankszámlánkról, és a havi díjat is így kell fizetni, azaz levonódik... + hiába léptetek be magam alá 2 embert, az ő 82.000.- os belépési díjukból én nem kapok pénzt, majd csak a 3. ember után fizetnek... * Maga a tájékoztató érdekes volt, de senki ne döntsön ott, azonnal, menjen haza, beszélje át a családjával, mert 82.000.- a mai világban nem kevés pénz, és mielőtt belépne, tájékozódjon mindenhol (a legtöbb információt én az angol nyelvű oldalakon találtam meg). Illetve kezdjen el úgy viselkedni, mintha már belépett volna, árulja a termékeket, és magát az üzletet is, nézze meg, hogyan reagálnak az emberek! * Sok sikert mindenkinek!
2011. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
. . . és még annyit: azon a tájékoztatón, amit kaptam, alul, apró betűkkel oda van írva, hogy "Az ACN saját belátása szerint bármely indokkal, külön értesítés nélkül módosíthat bármit. " - ezt nem tartom korrektnek. Amikor kiépült a DIGI, két vezetékes telefonos DIGI-s ingyen hívhatta egymást, aztán egyik hónapról a másikra, értesítés nélkül percdíjat vezettek be...
2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!