Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tapasztalatok a btel.hu...

Tapasztalatok a btel.hu internet szolgáltatóról?

Figyelt kérdés
Mobil netet is kínálnak elég olcsón. Akkor lehet kapni btel szim kártyát a telóba, vagy hogy működik ez a dolog?
2010. okt. 1. 15:21
 1/10 anonim válasza:
8%

BTEL.hu rajongó vagyok!


Miért? Nagyon sok oka van, a legfontosabb a minőség, megbízhatóság, korrekt, kedves és elérhető (!) ügyfélszolgálat, aztán még van olyan hogy magyar cég...


Természetesen az elsők között voltam akik mobilnetet rendeltek tőlük. A várakozásnak megfelelően tökéletes, ami egyedülálló, hogy adnak hozzá E-fax szolgáltatást ingyen, lehet már 7,2-es sticket is kérni, de a mindegyikben van mini sd lehetőség, azaz egy ilyen csomaggban benne van egy komplett iroda, tárolhatsz, faxolhatsz, netezhetsz, skypon telefonálhatsz.


Kicsit már féltem is őket túl jók, túl nagyra nőnek, ez nem fog tetszeni a multiknak...

Van zenéjük is:


http://www.youtube.com/watch?v=hzn9ta4Tf3I

2010. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Légyszi írd le hogy is van ez a mobilnet a btel-nél! Adnak szimet a telóba vagy hogy? Milyen előfizetésed van és milyen gyors a net? Privit is írhatsz ha gondolod. Nekem már nagyon elegem van a pannon-voda-tmobil bermuda háromszögből!
2010. okt. 6. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1.válasz picit olyan mintha reklám lenne

de nagyon meggyőző:)

2010. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

ha felmész a weboldalukra ott minden infot megtalálsz az árakról a sávszélről meg a mobil netről is.

Tapasztalatot szerintem még nem sokan fognak mondani mert tudomásom szerint ez a szolgáltató új, nekem jelenleg UPC-m van amit Monoron keresztül kapok de egy röhej, kb 1 hónapja nem tudják biztositani a sávszélt, és ez már nem az első.


Szal én igen erősen gondolkodok, hogy átmegyek a btelhez

2010. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akinek vélemény kell a btel-ről

az megkapja itt [link]


Nem tul sok jót mondanak róla

2011. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én megnéztem az ajánlott oldalt, kiegyenlített vélemények vannak, és ha beleveszem hogy a károgó nyavajgó emberek mindig több energiát adnak a negatív véleményük terjesztésére, még jónak is mondható. Probáld csak ki, ha 10 embert megkérdezel mi újság, 8 biztosan siránkozni fog. Amúgy én csak jót hallotam róluk!
2011. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én elégedett vagyok velük
2011. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aki szerint rossz a B-tel, az inkább nézze meg a gépét a feladatkezelőben, a CPU-nál!!!!!!! gyenge képnek, gyenge net
2012. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kiss melinda anita válasza:

Valóban, 2010-ben egyetértettem az első hsz tartalmával.Minden ismerősömnek csak ajánlani tudtam saját tapasztalataim alapján.Mára viszont megváltozott minden.

Az ügyfélszolgálatuk a minimumot sem üti meg, a szolgáltatás minősége szintén fokozatosan csúszik lefelé.

2013. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenkit nagyon határozottan lebeszélnék arról, hogy ezzel a szolgáltatóval szerződjön. Elképesztő balkáni állapotok uralkodnak itt. Ide írtam egy összefoglalót az eddigiekről, illetve most fogalmazom a bejelentésemet a fogyasztóvédelmi hatóságoknak: [link] Hiába jó az áruk, ha nincs mögötte szolgáltatás és egy csomó pénzed meg ideged megy el az ügyfélszolgálattal való hasztalan beszélgetésekre. Inkább fizetnék kétszer ennyit, csak őket soha többet.
2014. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!