Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fontos! Hogy van ilyenkor ez...

Fontos! Hogy van ilyenkor ez a vaterán?

Figyelt kérdés
szóval van egy termék,meg van adva egy fix ár 6ezer,meg van eg licit 1000ft.Én irtam először,hogy ha tudná postázni,megvenném azonnal,irt tegnap hogy ma délelőtt utánajár,még nem irt.De most láttam,hogy valaki 6ezerért leütötte,vagy nem tudom mi,de már nincs is ott a termék,árverés befejezve.Ez azt jelenti,hogy automatikusan azé lett aki leütötte a 6ezret?Én is megvettem volna,de vártam hogy irjon.Akkor semmiféleképpen én már nemtudom megvenni?Adtam volna többet is érte,de már nincs ott.Hogy van ez ilyenkor?
2011. máj. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt elvitték az orrod elől

a másik gyorsabb volt, az nem számít, hogy Te is meg akartad venni, más megvette előtted, Te csak kérdeztél, az nem vásárlás, a szándék meg kevés

ez olyan, mintha megkérdeznéd a közértben, hogy a kenyerek be tudják-e papírba csomagolni, közben meg más elviszi zacskóban és az volt az utolsó darab. Nem támaszthatsz semmilyen követelést utólag.

2011. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,hát kár..:(
2011. máj. 20. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt most buktad. Az árverésen nem az számít, hogy ki kérdezett először, hanem hogy ki üti le.
2011. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm,csak fogalmam e volt hogy működik ez,nem vettem még semmit eddig,nemrég reg.-tam.
2011. máj. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!