Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Át tudna ejteni? (postázási ügy)

Át tudna ejteni? (postázási ügy)

Figyelt kérdés
Ma nagyon félve feladtam utánvéttel a légzésfigyelőt egy hölgynek,megvette.kb holnap utánra ér oda.én nagyon bizonytalan vagyok ilyen dolgokban.van vmi módja annak h ő esetleg át tudja venni a légzésfigyelőt a postástól de vmi miatt nem fizet?13000ft,kicsit félek h lehúz róla...
2011. máj. 17. 19:04
 1/8 anonim válasza:
Ha nem fizet nem veheti át, hanem visszaküldik neked, amiért fizetned kell, de ez a legrosszabb eset. De úgy is ki fogja fizetni, ne aggódj!
2011. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk akik már gyakorlottabbak az ilyen aukciós oldalakon való eladásban azok nem küldenek semmit utánvéttel. A cuccot ugyan nem tudja lenyúlni, de ha visszajön buktad a postaköltséget ami nem kevés.

Mondjuk akikkel eddig üzleteltem azok mind becsületesek voltak, de jobb az óvatosság, legfeljebb legközelebb te is előre kéred a pénzt.

2011. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha bukok akkor 2000ft-ot,ami viszont elenyésző a 13000melett...
2011. máj. 17. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, buksz 2000 Ft-ot, de mennyi a hasznod a légzésfigyelőn? Ingyen vetted?
2011. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam.hanem ha esetleg nem veszi át akkor 2000et. bukok,de ha vmi miatt nem jut vissza akkor a légzésfigyelőt bukom.nem ingyen vettem,igazából hasznom nincs,anno 22ért vettük most 13ét adtam el.használt,többért nem ment volna el...
2011. máj. 17. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig 5 dolgot adtam el a vaterán utánvétellel, de még egyik fél sem vágott át, pedig volt, akinek én voltam az első eladója. Úgyhogy nyugi, nem kell rögtön rosszra gondolni. 29N
2011. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak kissé bizalmatlan vagyok:-) köszönöm a válaszokat
2011. máj. 18. 07:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon bizalmatlan voltam,átvette,ma meg is jött a pénz:-)
2011. máj. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!