Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most mit kell tennem? Be kell...

Most mit kell tennem? Be kell bennem a papirért? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Tehát volt egy munkahelyem,ahonnan késöbb létszám csökkentés volt igy leszámoltattak.Ez idöben nekem történt a béremböl egy bizonyos letiltás tartozás miatt igy a fizetésem csak 77%át kaptam meg ű.Mikor leszámoltam erröl a tiltásról is kaptam csatolmányt mint a többiröl is (bérelszámolás stb stb).Késöbb felvételt nyertem egy másik munkahelyen ahol a stócombol kiszedtek egy csomo papirt vele együtt a letiltásomrol szolo igazolást is,de munkába nem áltam a cégnél és most ujra a régi munkahelyemre megyek vissza,

A kérdés:Most akkor be kell mennem a céghez leszámolni ugyan ugy?hogy megkapjam a letiltásrol a papirjaim?Mit kell tennem?

Nagyon uj vagyok a dologban 21éves vagyok ez az elsö ilyen munkahelyem és fogalmam sincs mi hogyan müködik.elöre is köszi


2011. máj. 4. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kiszedtek papírokat, ha nem álltál munkába?
2011. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
felvettek..megirták a felvételt..már csak annyit kellett volna tennem hogy tb kiskönyvem beviszem..és dolgozom.
2011. máj. 4. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó, akkor mindenről meg kell hogy kapd a rendes, hivatalos kilépőpapírokat.
2011. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!