Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szégyelljem...

Mit tegyek? Szégyelljem miatta magam?

Figyelt kérdés

Feleslegesnek érzem mindenhol magam. Csak költeni kell rám semmire nem vagyok jó. Már egyszer írtam ki egy kérdést hogy anyum nem hajlandó és nem tud eltartani ezért a párom teszi meg. Mikor nem neki kéne. 2000 forintra lenne szükségem. De senki nem tud adni. Pedig vissza adnám. És egy hónapba csak egyszer kérek 5000 alatt pénzt. Kiakadtam. Legszívesebben elmennék kéregetni de abból már elegem van. Semmi olyan munkát nem találok ami jó lenne. Hogy tudnék szerezni 2000 forintot? Mennyek el és kéregessem össze? Patikába szeretnék venni valamit.


16/L :(


2011. máj. 4. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
diákmunka teszem azt szórólapozás vagy mcdonalds,burger king és egyéb gyorséttermek,de ma már vannak ilyen szövetségek amelyek segítenek a diákoknak nekik megfelelő állást keresni
2011. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Jobbulást!:)

Mindenki jó valamire!Ezt jól jegyezd meg.

2011. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát amíg tanulsz, a szüleidnek gondoskodnia kéne rólad. Vagy valami extrém fölösleges dolgot akarsz? mért nem veszik meg a szüleid neked?


Nem tudom a körülményedet, de tarts ki, tűrj, tanulj sokat, aztán amint lehet kezdj dolgozni, hogy ne fügj senkitől.

2011. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi olyan munkát nem találok ami jó lenne"


Ilyen helyzetben minden munka jó!!!

2011. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
adj be valamit a zaciba ha annyira fontos
2011. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az élet tele van megalkuvással. Amíg nem te tartod el magadat, sajnos sok mindenben, így ebben is elsősorban neked kell alkalmazkodni, esetenként lemondani. Ha annyira vágysz valamire, próbálj meg az esetleg most megalázónak is tűnő alkalmi munkát, takarítást, bébicsőszködést elvállalni. megéri.
2011. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyum azt mondta azért mert hogy neki csak 1000 forintja van és az neki kell. Apum meg hogy neki nincs.
2011. máj. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!