Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen otthoni munkát tudtok...

Milyen otthoni munkát tudtok ami nem átverés?

Figyelt kérdés

Gyes-en vagyok a 1,5 éves fiammal, szeretnék új életet kezdeni, vagyis az apjától visszaköltözni a saját lakásomba, de mint azt mindenki tudja a Gyes még a rezsire sem elég... Ha valaki találkozott már olyan otthoni munkával ami nem átverés és tényleg megéri csinálni kérem segítsen, nagyon sürgős lenne!!!!

Köszönöm!


2011. máj. 2. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd! Otthoni munkát csakis ismerős által tudsz szerezni.Amit hirdetnek az mind átverés..Én otthoni munkát végzek (gyöngyökkel kell dolgoznom,és ékszereket kell csinálnom..) Ha meg tudnám oldani,örömmel ajánlanálak téged is,mert én már egyre kevésbé bírom egyedül(dolgozom is mellette) De ezt a melót én is barátom segítségével szereztem..Sajnos előtte én is évekig keresgéltem ,és sokszor becsaptak..Azóta tudom,hogy csakis barátok/ ismerősök tudnak neked segíteni ebben...Itt nem nagyon fogsz segítséget kapni,sajnos...

37/N

2011. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, nekem sincs túl sok reményem, de muszáj valamit találnom... :(

Viszont senki nem tud semmit, olyan tehetetlennek érzem magam...

2011. máj. 2. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Vállalj még egy gyereket, kb. olyan korút mint a tied.

Lesz játszótársa a picinek, s azért elég jó pénzt lehet kérni a gyerekvigyázásért.

2011. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én varrok, meghirdetem és eladom, néha javítást is vállalok. De ez nem teljes kereset. De az is jó ötlet hogy vállalj gyerek felügyeletet. Ez nekem is eszembe jutott már annyira nem kell azért a pénz.
2011. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Hála nektek egy csomó ötletem van már, annyi minden eszembe jutott hirtelen, valamelyik majd csak bejön :)
2011. máj. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!