Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy dőlhet be ennyi ember a...

Hogy dőlhet be ennyi ember a 4-5 ezer forintos converse aukcióknak a vaterán?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve eBay-ezek és majd 10 különböző eladótól rendeltem ilyen baziolcsó párezer forintos cipőt és természéetesen egyik sem érkezett meg mert ilyen nincs. Ennek ellenére mégis látom a vaterán hogy teli van vele és sokszáz kérdés érkezik tehát van rá kereslet.

Hogy lehetnek ennyire buták az emberek. Ráadásul mindegyiknél ugyan az a kép van. Némelyikről még a vízjelet sem tüntetik el amit lenyúlnak a kínai szintén kamu eladótól. Meg se nézik a fórumokat ahol ezeket az eladókat szidják hogy lenyúlták a pénzüket.

Az egésznek az a lényege hogy az eladó szerez pár pozitív értékelést aztán feltesz egy ilyen fiktív termékről szóló aukciót lenyűgözően alacsony áron amitől elönti a fogyasztó agyát a lila köd hogy ilyen olcsón hozzájuthat és már utalja is a lovettát. Miért engedi ezt a vatera? Bitzos rájött már hogy ezekkel csak a baj van utána meg jönnek a panaszlevelek hogy nem érkezett meg a cuccom az eladó meg nem válaszol.


Másfelől meg elönt a méreg hogy én miért vagyok képtelen ilyen gerinctelen módon kicsalni az emberek pénzét, pedig biztos vásárolnának tőlem mert már többszáz pozitív értékelésem van és egy negatív se. Két hét alatt meggazdagodnék.


2011. ápr. 26. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

tennél fel linket?

föleg ebay-röl érdekelne, kiváncsi vagyok miröl beszélsz.

2011. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel tapasztalatból ismered a dolgot, válaszoltál is a kérdésre...
2011. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Most komolyan! Ki hiszi el hogy 10 &-ért (1900FT) kap egy eredeto converse tornacipőt. Az meg a másik hogy egy akkora súlyú terméket mint egy tornacipő, nem fognak ideszállítani 21 dollárért. Tudom, mert már többszázszor rendeltem és ilyen nagy súlyú vagy méretú dolgokat többért szállítanak.

Ráadásul se doboza és az eladónak is csak 6 értékelése van.

2011. ápr. 26. 12:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább csak mérgelődök mert lépten nyomon belebotlok és látom hogy egy nap alatt érkezett vagy 20 kérdés a termékkel kapcsolatban pedig nyilvánvaló csalás az egész aztán meg bizalmatlankodnak mindenkivel szemben.
2011. ápr. 26. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Off:


Te, ilyen ocsmány tornacipőt 600 forintért lehet venni az ázsia centerben :D Lehet nincs rá írva, hogy konzerv de pont ilyen ronda (és gondolom semmivel sem jobb).

2011. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hátnekem volt már mindkettő és biztosan állíthatom hogy a konverz jobb mint az amelyiknek egy év után is patkányírtó szaga van, de a talpa 3 hónap után kettétörik. Igaz, tényleg nincs arányban a kettő. Talán ezért is harapnak rá annyira, ha ilyne olcsón kínáják. A baj csak az hogy a semmit kínálják ennyiért és ez így már drága.
2011. ápr. 26. 13:09
 7/7 anonim válasza:

Már kb fél éve eBay-ezek és majd 10 különböző eladótól rendeltem ilyen baziolcsó párezer forintos cipőt és természéetesen egyik sem érkezett meg mert ilyen nincs.


Ezt a fönt látható szöveget te mondtad. És azért olyan buták az emberek hogy bedőlnek, amiért te is bedőltél (még a szövegben is említetted)

kérdezd meg magadtól hogy te miért dőltél be ennek az egésznek, és utána prédikálj másokat:)

De most komolyan, kicsit értelmetlen a kérdéset. Ugyan úgy ahogy te sem tudtad akkor hogy ez az egész átverés, ugyan úgy biztos vagyok benne hogy azok az emberek sem tudják akik először rendelnek. Nem buták hanem tapasztalanatlanok.


lehet lepontozni-.-

2011. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!