Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magánnyugdíj-pénztári reálhoza...

Magánnyugdíj-pénztári reálhozam kiutalások mikor történnek már meg?

Figyelt kérdés

Akárhány embert megkérdezek, mindenki mást mondd...ma pl. azt hallottam, hogy kb. majd augusztusban megérkezik...(ha megérkezik...)A neten úgy olvastam, hogy április 11-től kezdik el kiutalni és kb. 2 hónap, amíg kiér.

Tudna nekem erről a dologról valami konkrétabbat írni/mondani?

Köszi


2011. ápr. 25. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

1000%, hogy nem kezdik el április 11-től kiutalni, mivel a pénz jelenleg még be van fektetve és május 31-ei árfolyamon fogják átváltani a portfóliódat. Tehát május 31. előtt senki nem tudja megmondani neked még az összeget sem, hogy mennyi lesz nem, hogy kifizetni.


Augusztól kezdik meg a kifizetést.

2011. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Augusztustól, de ez minden aktuális magánnyugdíjpénztárral kapcsolatos hírekben benne van. A korábbi infók még az első tervezetre vonatkoztak, azóta ez módosult.
2011. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem... Az sem biztos, hogy amire elkezdik, egyáltalán lesz még mit...
2011. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!