Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt olyan korszak az életedbe...

Volt olyan korszak az életedben amikor annyira vastag voltál, hogy nem számított mennyit költesz?

Figyelt kérdés

Beszéltem pár idősebb vállalkozóval, akik 15-20 éve belenyúltak a tutiba. Fél havi fizukat hagytak a diszkókban, bárokban egy hétvégén. Aztán 5-6 év alatt lecsengett a dolog ás bánják, hogy nem takarékoskodtak.

Neked volt ilyen időszakod? Vagy valamelyik ismidnek?


2011. ápr. 22. 21:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, bár még 21 vagyok. Viszont "kedves" édesapám, aki szinte az összes pénzt elissza, elmesélte, hogy neki volt ilyen. Nem spórolt, taxival ment, étteremben evett esténként, kocsma akkor is volt, aztán vége lett. Azóta tojik bele, nem érdekli semmi és engem is taszít a mélybe...
2011. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Volt. Nagyon kicsi koromban. De sokáig viszonylag, 8 évig. Apám képviselö volt, mellette biztosítási üzletkötö, anyukám bankban csoportvezetö. Rengeteg játékunk volt, soha nem szenvedtünk hiányt semmiben. Anyámék biztosítást is fizettek nekünk, amit 18 éves korunkban megkaptunk, én is és húgom is.

Aztán apámat alkoholizmusa miatt menesztették, anyukám nem bírta a nyomást a bankban és egy állami vállalathoz ment dolgozni, oda lett a jólét:((

Ja igen és mikor megkaptam a biztosítási pénzt, azt is elherdáltam. Elektromos gitárt vettem, effektet, erösítöt hozzá, pénzt adtam, hogy legyenek barátaim (10 ezrekröl volt szó), modellügynökségnek fizettem, hogy modell lehessek... meg még rengeteg hülyeség, már nem is emlékszem.

Azóta nem álltunk annyira jól. A férjem nem keres rosszul de mivel baba is van, inkább odafigyelünk mit veszünk meg.

2011. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!