Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van 3 milliom, amibol szeretne...

Van 3 milliom, amibol szeretnek 4 milliot csinlani, a 4bol 5ot, es igy tovabb. Tozsdehez nem ertek, van valami otleteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 18:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

HAppyHotPizza otletes :): Igen, a zold uzlet alatt valamifele kornyezetvedelmi, kornyezettudatos dolgot ertek. Ez ugy gondolom mindenkit erint, es a rendelkezesemre allo osszegbol tudnek valamit kezdeni vele, nem?

Nagyon kedves toled, hogy igy szeretnel segiteni! Esetleg teged is erdekel valami ilyesmi?


Utolsonak: Debreceni vagyok, milyen uzletre gondoltal?

2011. ápr. 25. 20:03
 22/24 anonim ***** válasza:

ilyen környezetvédelmi, zöld dolgokhoz annyira nem értek megmondom őszinten, viszont gondolom te is rájöttél hogy itt az üzleti életben 3.000.000 nem sok. Jó 5let az hogy valakivel összeálsz, pl BT-nek, csak arra figyelj hogy beltag legyél, persze csak ha aktívan akarod csinálni, van is erről egy külön törvényünk, de erről majd később. Azért érné meg társulni bármilyen formában mert így a te jegyzett tőkét szépen növekedni fog, ha 2-en csináljátok pld.

Viszont ha biosz szakos vagy akkor érdemes bioszban utazni, de nem tudom mik vannak, és azt se hogy mennyire jövedelmezőek....


Azért érdekel az eseted, mert érdekel a kezdő vállalkozások. A szakmámhoz is ez kapcsolódik. Pénzügy számvitel.

Viszont vannak aki még ennél is kevesebből indittotak vállalkozást rögtön hitelből plussz egy kis tőkével, hidd el ez azért nem rossz összeg egy vállalkozás alapításához


Továbbra is vigyázz a milláidra:), majd írd meg mibe fektetted, de kérdezz nyugottan ha tudok segítek

2011. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
4. 22. 19:28 voltam
2011. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Hello kedves kerdezo :-) igy, hosszu evek tavlatabol visszatekintve vegulis mit kezdtel a penzeddel?

Befektetted? Ha igen, akkor mibe?

Esetleg elkoltotted? Ha igen, akkor mire?

Persze csak ha meg olvasod az e-maileden a gyakorikerdesek-es valasz ertesitoket :-)

Szerintem nehany embernek, aki lepten-nyomon neha ideteved, hasznos es tanulsagos lenne a valaszod :-)

2015. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!