Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van 3 milliom, amibol szeretne...

Van 3 milliom, amibol szeretnek 4 milliot csinlani, a 4bol 5ot, es igy tovabb. Tozsdehez nem ertek, van valami otleteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Add ki uzsorába.
2011. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A tőzsdét verd ki a fejedből, felraknál 3 millát a tőzsdére???

Vállalkozz! valami nagyon kicsibe gondolkodj hátha elég lesz.

Nem írtad mivel foglalkozol ugyh nem tudok tippet se írni...

2011. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok. En is vallalkozasba gondolkozok, csak nem tudom ennyi penz eleg hozza? a tozsderol szo se lehet, azt se tudom hogy megy...
2011. ápr. 22. 18:15
 4/24 anonim ***** válasza:
3 millióból mit tudsz vállalkozni? sztem nagyon semmit
2011. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Pókerezz velem, én mindig vesztek.
2011. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Estetleg érdeklődési kör stb, mibe akarod befektetni?

Nagyon helyesen gondolkodsz hogy nem cseszed el ezt becsülöm benned. Tőlem nem áll messze a könyvelés szóval kérdezz nyugodtam de nem tudom mi az ami érdekel.

Szolgáltatás? Értékesítés? stb? vagy mi? írj! vagy semmi 5let nincs?

Mindenesetre nagyon vigyázz arra a pénzre és ne éld fel szerintem.

Örököltél?

2011. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként inkább köttesd le a bankban. Diplomával majd többet tudsz kezdeni.
2011. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Vendeglatas, esetleg egy kisebb etterem nyitasahoz gondolom nem eleg. olyasmire gondoltam, mint a fornettis, de sokkal jobb kajakkal. Bar nem tudom mennyire jonne be.

Erdekel meg a zold eletmod, es egyre tobb embert is erint, bar ehhez egy egyedi otlet kell.

A banki lekotes a legvegso eset, mert igaz azzal is nyerek, de nem olyan sokat.

Amugy igen, orokoltem.

2011. ápr. 22. 18:30
 9/24 anonim ***** válasza:

A most kapott 3 milliód többet ér mint 2 év múlva ugyamez a 3 millió ez a pénz időértékének "törvénye"


Berakni a bankba hosszútávon, nem jó 5let, csak a legvégső eset. Ne ebből élj, hanem ezt forgasd


Ha egyedit akarsz akkor nehéz dolgod lesz: esetleg ezt tudom ajánlani így hirtelen: [link] Nem tudom a feltételeket és még nem is voltam ilyen pizzázóba viszont terjeszkedik és ha kinövi magát akkorára mint a megdonálc akkor jó esély, a tőkét viszont érdeklődd meg.

Esetleg valami látványpékség?


Milyen szakon vagy amúgy? Gazdasági? akkor tudod a dolgokat kb, csak azért mert sok minden kell egy alapításnál...


Viszont ez kis pénz még mindig....

2011. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
....18:21-es voltam
2011. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!