Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyes-en vagyok és jött egy...

Gyes-en vagyok és jött egy papírt, hogy nyilatkozni kell, hogy dolgozok e. Most mi lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Április 11-ig kellett beküldeni, én meg csak ma küldtem be, elfelejtettem. Ugye ez 11 nap késést jelent.Most akkor május 2-án nem utalják át nekem a gyest ezért a csúszásért? Ajánlva elsőbbségivel küldtem el ma.
2011. ápr. 22. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A Nyilatkozat beér az ünnep utánra.. nem hiszem hogy felfüggszetik az utalást.
2011. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát leghamarabb kedden ér be. Az több, mint 10 napos késés. Szerintem a gyesed is késni fog legalább annyit
2011. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is később küldték a papírt, és épp paprikás hangulatban voltam, így jól odabiggyesztettem, hogy miért küldtem késve. :D :D
2011. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is később kaptam meg a papírt, konkrétan 12-én este vettem ki a postaládából, és nem tudtam feladni a levelet csak hétfőn.Én is írtam nekik mellé egy elnézést kérő levelet.Hát várom a májust hogy mi lesz.

Nem hiszem hogy foglalkozni fognak nagyon a határidővel, mivel nagyon sokan későn kapták meg így esélytelen hogy bárki időbe vissza küldte volna.Nekem pl. a postai bélyegzőn 6-a van.Sima levél ként küldték, és a sima levél kézbesítési ideje ha jól tudom min. 3 nap, szóval már eleve ők hibáztak.

2011. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!