Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlott levélként előre...

Ajánlott levélként előre utalás után. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Na szóval, rendelni akarok neten és lehet választani hogy személyes átvétel, ajánlott levélként előre utalás után,levélként előre utalás után...

Mit jelent ez:ajánlott levélként előre utalás után

( a szállítási módhoz van ez írva)

Megrendelem, és utána hogyan tovább A postás hozza majd ki a cuccot Kell nekem valamit postán feladnom(ezek kérdő mondatok lennének xD)

Bocs amugy hogy ilyen hülyeséget kérdezek, de tudnom kell, mer nem tudom xD hadd okosodjak :D


2011. ápr. 21. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eladó megadja a bankszámlaszámát és a nevét, te átutalod a vételárat + az ajánlott postaköltséget és ő csak akkor postázza a megvásárolt terméket, ha már látja a pénzt a számláján. Ha nincs bankszámlád, ahonnan utalhatnál, akkor bemész az adott bankfiókba (ahol az eladó vezeti a számláját) és készpénzben befizeted.
2011. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem már, köszönöm :D
2011. ápr. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!