Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnám meg?

Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Diák vagyok és OTP és diákszámlát akarok csináltatni hogy arra menjen a diákmunkából szerzett pénz csak ugy hallottam hogy kell hozzá egy szűlő is de anyám beteg apám meg nem akar eljönni velem csináltatni. Nem lehet azt csinálni hogy elkérem az olyan papirokat és muiután aláírták visszaviszem. Vagy muszáj ott lennie valamelyik szűlőnek?
2011. ápr. 17. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen jelen kell lennie. Bár lehet online is igényelni, ha jól emlékszem. Nézd meg a www.otp.hu oldalon
2011. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad, vagy mióta van így?Csak azért kérdezem mert én 6 éve amikor az otp-nél csináltattam (akkor 14 évesen) számlát, nem kellet szülőnek ott lennie.

Bár én nem diák számlát csináltattam, hanem lakossági folyó számlát, nem tudom mi a különbség.

De menj be, kérdezd meg hogy van-e mód arra hogy haza vidd alá irtani a papírokat, vagy kell-e egyáltalán.

2011. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig így volt. Az ügyintéző hibázott, ha engedte, hogy egyedül nyiss számlát 18 év alatt...
2011. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja értem, bocsánat nem rosszból kérdeztem.Pedig ráadásul ott is volt velem anyám, mert én kértem hogy kísérjen el, hátha kell valamit alá írnia.Azért is emlékszem rá hogy nem kell, mert egész úton haza fele balhézott velem hogy minek rángattam el.

Mind egy, a tanácsom akkor is az hogy menj be és kérdezd meg hogy mit lehet tenni.

2011. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Axa diákszámla nem jó? Azt házhoz tudom vinni:D
2011. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!