Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sürgősen szükségem lenne 250...

Sürgősen szükségem lenne 250 ezer forintra, hitelt nem tudok felvenni, mert báros vagyok. Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nekem!!Kéthavi részletben vissza tudnám fizetni a pénzt!
2009. nov. 29. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Most gondolod, hogy innen valaki kölcsön fog adni neked? Pláne, hogy bár listás vagy. Hacsak valami uzsorás nem ad...
2009. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerinted az ember azért ír erre az oldalra,mert pont okoskodásra és szemrehányásra van szüksége?Idióta!
2009. nov. 29. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Anyád ... ! Hát... nem tudom, ki az idióta kettőnk közül, már bocs! Szerinted ki az a vadidegen hülye, aki kölcsön ad egy bár listásnak??
2009. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

BAR-listás is azért lettél, mert az eddigi hiteleidet sem tudtad visszafizetni!

Tanuld meg, hogy csak annyit költs, amennyi jövedelmed van!

Olyan idiótát meg nem fogsz találni, aki kölcsönadna, főleg egy hivatalosan is fizetésképtelennek...

(Még az uzsorás is csak annak ad kölcsön, aki visszafizeti a pénzét+kamatait.)

2009. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
nekem is szükségem lenne kb 500 eterre, de nem szeretném visszaadni, azaz halllottam h van valamiféle támogatott hitel. ez azt jelenti, hogy az állam támogatja, és nem kell visszafizetnem? gondolom ez neked is jól jönne, próbáljunk utána nézni
2009. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
te vagy az akit átvert a könyvelője? előzőleg még csak 200k-t akartál kérni.
2009. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!