Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tesco sem a régi már?

A tesco sem a régi már?

Figyelt kérdés
Évek óta járok a tescóba havi bevásárlásra.Régebben örömmel mentem mert mindig volt "ez az amaz"ami vagy akciós volt,vagy árban nagyon jó a lakhelyemhez közeli üzletekhez képest.Hetek óta viszont azt vettem észre,hogy nem olcsóbban úszom meg hanem kifejezetten drágábban vásároltam meg jó pár dolgot,mint ha a mellettem levő közértbe mennék le,ráadásul még cipelem hazáig.
2011. ápr. 16. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Így van ! Ma már a Matchba vagy Sparban is találsz ugyanannyiért mindenféle ételt, ráadásúl sokkal jobb minőségben !
2011. ápr. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam a bevásárlást megoldani, hogy nézem az árakat (mert ugye azért tudjuk, hogy mi is van fogyóban otthon)+ előbb átnézem az akciós újságokat. Felírom magamnak egy cetlire, hogy mit kell vennem, mellé írom, hogy mennyiért is hirdetik. Persze ha olcsóbban ráakadok a nem hirdetett boltban, akkor ott veszem meg. Egy multi sem a régi már:(
2011. ápr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tacskó egy szemét drága szar áruház, aki úgy jött be anno az országba, mint a vásárlóbarát teszkógazdaságos olcsó bevásárlóközpont, aztán miután odacsábított mindenkit és mai aljas, kartellbetömörülő módon ő is elkezdte felbaaszogatni az árait. Azért hívom az összes élelmiszerest kartellba tömörülőnek, mert akárhány üzletet behoznak, megnyitnak, az árakat ez sem töri le, hanem mintha összetartanának és folyamatosan - minden ésszerű indok nélkül - hétről hétre pöckölik feljebb és feljebb az árakat. A teszkó a kisember nagy segítő támaszaként aposztrofálta magát. Addig, amíg odaszoktatta az embereket.
2011. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén szólva én nem így látom a dolgot. Elég nagy ahhoz, hogy mindig minden típusú ételből legalább egy akciós legyen, így tényleg be lehet olcsón vásárolni.

Rendben, lehet hogy néhány dolog drágább, de összességében én eddig mindig ott jöttem ki a legolcsóbban.

2011. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pár napja voltam bevásárolni akkor néztem meg tüzetesebben,szinte minden még drágább is mint egyébb más közértekben.Sőt már a tescós termékeket sem lehet annyira olcsónak mondani.DE!viszonta azt is észrevettem,hogy az a fene nagy tömeg nyomor sincs ami régen volt.
2011. ápr. 16. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert még a választék is szar. Sok mindenből van egy féle meg a tescos. Vagy csak tescos. És sokszor a más márkás ugyanannyiért lenne, de jobb minőségben, mint a tescos. Legjobb példám, oké, szinte luxus, de a saláta alapok. Az eisberg saláta alapok más boltokban ugyanolyan árban vannak, sőt néhol még olcsóbbak, mint a tescoban a tescos saláta alapok. A tescoban eisberg nincsen. És az eisberg nagyon jó, igényesen feldarabolt a tescosban meg akkora káposzták vannak, mint a tenyerem.
2011. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a Tesco már messze nem a legolcsóbb bolt.

A sajátmárkás termékek pedig egyszerűen mínősíthetetlenek. Én ha tehetem kizárólag a Spar és Interspar áruházakban vásárolok. Nem drágább mint a tesco, és sokkal jobb a minőség minden téren, de főleg a sajátmárkás termékek esetén.

2011. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!