Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az OTP-nél felvehet apám...

Az OTP-nél felvehet apám személyi kölcsönt úgy, hogy nincs se számlaszáma az OTP-nél és a fizetését sem oda utalja át havonta?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű. Arra vagyok kíváni, hogy kell-e valamilyen féle kapcsolat az ügyfél és a bank között vagy enélkül is felvehető-e a kölcsön. OTP honlapján nem láttam olyan kritériumot, ami megszabná, hogy az ügyfélnek bármiféle összeköttetése kell, hogy legyen az OTP bankkal a személyi kölcsön felvételét megelőzőleg.
2011. ápr. 14. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig -általában- az első feltételek között szokott lenni, hogy ott vezesse az átutalási számláját.
2011. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha csináltat egyet mondjuk holnap, akkor létezik korlátozás azt illetően, hogy hány nappal/héttel/hónappal igényelhet először személyi kölcsönt? Vagy egyből igényelhet, amint a számláját létrehozta? Remélem ha van is limit, akkor az csak 1-2 hetes... Köszönöm a választ amúgy.
2011. ápr. 14. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 3 hónapja kell, hogy a fizetése a célszámlára érkezzen. De ez biztos hitelfajtától is függ.


Jelzáloghitelt biztosan adnak enélkül is...

2011. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Vagy ami még egyszerűbb, miért nem ott kér hitelt ahol a számla van, mert ott adnának is?
2011. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs számlája sehol...
2011. ápr. 14. 18:48
 6/7 A kérdező kommentje:
ezért kényes a téma..
2011. ápr. 14. 18:48
 7/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
3 havi bankszámlakivonat kell úgy tudom
2011. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!