Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen hogy tudok pénzt...

13 évesen hogy tudok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre nincs sok lehetőséged rá. Tanulj, és a tudást majd próbáld kamatoztatni.
2011. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
fonsz karkötőket,lopsz almát,kiviszel az utcára vmi kis asztalt és árulod,jobbat nem tok
2011. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tanulok én, de nekem most kéne pénz, nem évek múlva. :D
2011. ápr. 13. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Van akinek meg családja van akiket el kéne tartani, nem is 13 éves, mégse kap munkát. Ilyen az élet, szokd meg, hogy van olyan is, hogy nem lehet...
2011. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fénysebesség válasza:
Légy nyitott, gondolkodj pozitívan és merj hinni az álmaidban! Lehet, hogy most még fiatal vagy, de legalább van időd felkészülni a nagy pénzre. A nagy pénzhez pedig türelem, idő és megfelelő pénzügyi gondolkodás/hozzáállás szükséges. Hogy mikor és mennyi pénzed lesz, az a látszat ellenére a gondolkodásmódodon dől el, nem a tanulmányaidon.
2011. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én tudok egy lehetőséget:

Nem nagy pénz keresési lehetőség, de egy kis kezdőlökést adhat.Ill. ha jól csinálod akkor kereshetsz vele kis pénzt.Ill. más irányokba is elindít ha van tudásod...A lényeg, hogy vannak olyan oldalak amik azért fizetnek, hogy kattingass és emberekett szervezz magad alá...Majd ha innen összekapartál pár dolcsit akkor mehetsz sportfogadni bwin-re:) Énis így kezdtem:)

regelsz és a "view advertisements"-nél találod a megnézendő oldalakat...

Elküldtem pár biztosan fizető oldal linkjét email-ban...

2011. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Itt a skype címem:cryyy95 vegyél fel és segítek...:)
2011. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
email nem jött, viszont skypera felvettelek :)
2011. ápr. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!