Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kiszámolnátok, hogy mennyi...

Kiszámolnátok, hogy mennyi szabi jár nekem?

Figyelt kérdés

Novemberben tölti a kisfiam a kettőt és valószínű mennem kell vissza dolgozni.Tudni szeretném,hogy mégis mikor kell kb kezdenem,az ovi és bölcsi miatt,hogy időzítsek.

2007-ben mentem táppénzre,akkor az összes szabit kivettem.A kislányom született 2008.04.23.-án,t.gyás majd gyed,aztán a fiam 2009.11.10.-én,megint tgyás,majd gyed még jelenleg is.

Idén töltöm a 35-öt.3 gyermekünk,utánuk a férjem kapja a szabit.

Köszönöm előre is mindenkinek.


2011. ápr. 13. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2008-ban 23 nap, 2009-ben 24 nap, 2010-ben 24 nap, 2011-ben 24 nap szabi jár, úgyhogy 95 napod lesz
2011. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,h ha x ideig nem veszed ki a tavalyi szabit,akkor ki kell h fizessék. Én nem hiszem h évekig lehet tologatnia tavalyi szabadságokat
2011. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

95 nap az nagyon jó!!!!!

És azt nem tudod véletlenül,hogy ha most csak 6 órában lehet gyes mellett dolgozni,így ez befolyásolja-e a napokat.Értem úgy,hogy ha naponta 2 órával kevesebbet dolgozhatok akkor az a szabijaimat még növeli?Hú remélem érted mire gondolok.Vagy mindegy hogy 8 órás vagy 6 órás e a szabadságos nap?

2011. ápr. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!