Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eladok valamit a neten...

Ha eladok valamit a neten miért várják el, hogy ingyen házhoz is vigyem Nekik?

Figyelt kérdés

Ha eladok valamit a neten miért várják el, hogy ingyen házhoz is vigyem Nekik és ha lehet, akkor azonnal, amit tőlem megvásároltak?

Ha meg számolnék fel költséget ki is zárnának.

Vagy írjam le, hogy ezeken a helyeken vállalok, ilyen határidővel ingyen és a többire pedig írjam, hogy csak postaköltség fejében és ennyi időn belül?

Vateráról kizárhatnak, ha a szállításért költséget számolok fel? Nyíltan kiírhatom a hirdetésembe?


2011. ápr. 12. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék ingyen semmit házhoz, max. ha a közeli város felé vezető falvakban lenne,mert útba esik, de ilyen üzemanyagárak mellett nem hiszem, hogy többet lehet vállalni.
2011. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én sajnos 3 embernek is már elbenzineztem a haszonomat. Új játékokkal foglalkozom és hirdetni próbáltam. Egyáltalán nem estek útba.

De arra gondoltam, hogy beírom a megjegyzésbe, hogy hová tudok ingyen (hátha többen rendelnek és jó üzleti fogásnak felel meg, nem szeretném a haszont mégegyszer átadni) és hogy hová nem tudok egyáltalán szállítani!!!

Szerintetek?

Köszönöm

2011. ápr. 12. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze mindenképp írd bele a hirdetésbe hogy VAGY postázol a vevő költségén VAGY xy helyen lehet átvenni.

Mert enélkül mondjuk nem tudhatják hogy hogy és mint van.

Amúgy meg az emberek hihetetlen pofátlanok lehetőség szerint ZSÍR ÚJ holmit szeretnének úgy hogy az nekik nulla forintjukba kerüljön...

Nálam is rendszeresen alkudoznak nagyon durván...

Állj ki magadért, senki se lesz hálás sajnos, hidd el, csak a te pénzed megy rá..:((

2011. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Írd meg, hogy személyesen kell átvenniük nálad, vagy postán tudod küldeni előre utalással-utánvéttel.

Házhoz szállítani sajnos nem áll módodban.

2011. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A vateráról nem zárhatnak ki, ha szállítási költséget számolsz fel! Én is vaterázom, de ilyen nincs, mert akkor nem lenne semmi értelme az eladásnak! Egyszerübb, ha az aukcióba kiírod a postázási költséget!
2011. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a korrekt, ha a vevo megy az eladohoz, vagy a vevo allja a postat.


Valaki irta, hogy a vevok pofatlanok. Ez ember fuggo, ellenkezojet is lattam mar. Pl. volt egy szamitogep hirdetes, kihozta az illeto, hogy kb. 80 ezret er, de o 55-ert mar adja. Megneztem, ujonnan jobbat lehet kapni 50-ert, ezert odairtam, hogy 40, erre irja, hogy pofatlanul alacsony az ajanlatom. De kesobb korbeneztem, es laptop fronton meg inkabb azt latom, hogy 1-2 eves hasznalt laptopokat uj aron arulnak. Mert az ok, hogy 150-ert vette, es most 100-ert adna el, de most 90-ert van hasonlo tudasu. Masik kedvencem, hogy egy tesztek szerint is gyengebb regebbi prociju gepnel valami adatra, pl. cache-re vagy orajelre hivatkoznak, hogy ezert jobb mint az uj, mikozben az uj kisebb cache-el es orajellel veri a regit az uj architektura es technologiak miatt.

2011. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!