Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elveszett TB kiskönyvnél mi a...

Elveszett TB kiskönyvnél mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3-4 évben elég sokat költöztem, több helyen is dolgoztam, teszem azt Zala megyében és Pest megyében is. Jelenleg is Pest megyében lakom és a legutóbbi költözés során derült ki, hogy valamerre elkallódott a TB kiskönyv, ami nélkül ugye nem fogadnak sem a munkaügyi központban, de elhelyezkedni sem tudok egy munkahelyen se.

A kérdésem az, hogyan lehet ezt a kiskönyvet pótolni? Akiket eddig kérdeztem, véleményük szerint el kell menni az eddigi munkahelyekre pecsétért egy új kiskönyvbe, de én nem hiszem, hogy nincs ennek valami más, egyszerűbb módja, hiszen nem a középkorban élünk... vagy mégis?

A másik verzió az ügyfélkapu, de ezt sem fogadják állítólag el a kiskönyv helyett.


2011. ápr. 8. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert az enyém is "elveszett",vagyis lenyúlták az önkormányzatnál,és mikor mondtam,hogy náluk maradt,még engem csesztek le!
2011. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!