Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi többletet kell fizetnem...

Mennyi többletet kell fizetnem, ha postán otp-s kártyával fizetek?

Figyelt kérdés

Mert ugye pénzfelvételnek minősül. Csak azt nem tudom, hogy mennyivel számolnak fel többet. Ez lenne a kérdésem.


Mert ha otp-s automatából veszek fel pénzt, akkor minimális a felszámolt kamat, ha idegen automatából, ott már száz forintokról beszélhetünk. Ebben az esetben, tehát ha postán kártyával fizetek mennyi a többlet?


Köszi!


2011. ápr. 1. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Készpénzfelvétel Magyar Posta hivatalaiban, 2,18%, minimum 1.090 Ft


Forrás:

[link]

2011. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a linket. Mivel túlságosan irreálisnak találtam a link alatt leírtakat, ezért felhívtam az OTP információs vonalat. Bár azért tettem fel a kérdést, mert nem szerettem volna telefonálni emiatt, de csak megtettem :)


Leírom, amit az ügyintéző mondott, hátha másnak is segítségül szolgálhat:


OTP Master Card esetében:


Készpénzfelvétel OTP-s automatából:

A felvett összeg 0,56%-a + 56forint


Idegen (más) bankautomatából történő készpénzfelvétel esetén:

Fix 870 forint


Magyar Postahivatalban kártyával történő fizetés esetén:

A fizetendő összeg 0,32%-a +185 foint



Elképzelhető, hogy más kártyatípusoknál is ezek a díjak, de én konkrétan Master Card esetében kérdeztem.


Még egyszer köszi a választ!

2011. ápr. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!