Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán, teszveszen ki kell...

Vaterán, teszveszen ki kell fizetni az 500Ft alatti számlát is?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem, hogy régebben nem kellett. Ma viszont kiszámláztak nekem még decemberre visszamenőleg valami 302Ft-ot. Ezt most be kell fizetnem?

És ha igen, a kerekítés miatt mennyit kell fizetnem? Mert ha bemegyek egy bankba, hogy utalni szeretnék, nem tudok 302Ft-ot fizetni, csak 300-at.


2011. ápr. 1. 12:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egyébként van bankszámlám, csak nem utalhatok korlátlan számban. Vagyis elvileg igen, de nem kifizetődő. Ugyan ez a helyzet a pénzfelvétellel is.

Így mivel van nálam kp. olcsóbbnak tűnik, ha így fizetem be, vagy ki, vagy nem tudom már hogy mondjam.

Így a 300Ft fizetésért nem vonnak le tőlem újabb ~500Ft-ot.

2011. ápr. 1. 15:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, nem tudtam, hogy eltörölték ezt az 500Ft-os dolgot.
2011. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!