Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mai világba mért keverik...

A mai világba mért keverik össze a masszőrt a prostival?

Figyelt kérdés
Lenne vendégem de csak akkor ha a végén kézzel kielégítem. Sajnos amúgy a férfiak nemigazán fognak jönni, legalábbis én ezt tapasztalom. De nekem iszonyú lelkifurdalásom lenne hogy ezt tegyem másokkal miközben van barátom évek óta. És így nemtudnék a szemébe nézni. Viszont sok helyről hallom hogy bevállalják mert különben nem mennének. Nektek mi erről a véleményetek?
2011. márc. 29. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagyon sok nem képzett, csak csinos "masszőrlány" hirdeti így újságokban a szolgáltatásait, mivel sz.pni nem akar, és d.gni sem, de egy kis nyomkerászás után azért kiveri.


Ismerősöm is panaszkodott, hogy több iskolát elvégzett, hogy masszőr legyen, erre mindenki prostinak gondolja.

Svéd-, gyógy-, és még valamilyen masszőr végzettséget szerzett, nem is ilyen levelezős, meg hatperces tanfolyamon, tényleg nagyon profi, fürdőben vagy szállodában szeretne dolgozni, esetleg egészségügyben (de ott ugye nincs pénz.)


Addig igyekszik privát kuncsaftokat szerezni, de neki is ezzel kell küzdenie, hogy sokan prostinak gondolják.

Pedig nem úgy hirdet, hogy "Csinos főiskolás lány szerezne bőkezű uraknak kellemes perceket", rendesen leírja, hogy egészségügyi masszázs, milyen panaszoknál javasolja, stb.


De ez van.

Sajnos!!!

2011. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nekemis dettó ezvan sajnos:S
2011. márc. 29. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!