Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendezünk szegénységi versenyt...

Rendezünk szegénységi versenyt, hogy megtudjuk kik a legszegényebbek, és legreménytelenebb helyzetűek itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Tudom rengetegen vagyunk,és sajnos nem tudjuk elpanaszolni senkinek,milyen sok problémáink vannak,és hogy ezek a dolgok mennyire kihatnak a lelki világunkra is.(Mármint a pénzbeli szegénység)Itt lehet végre panaszkodni,kinek mi a gondja, baja, problémája?Na és arról is szó eshetne,hogy ezt(vagy ezeket a problémákat) a problémát,hogy lehetne megoldani?Bár azt hiszem,erre inkább egy fórum alkalmasabb lenne,de megpróbálom itt is!
2011. márc. 25. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Én gyesen vagyok, párom december óta munkanélküli. Én zaciba adtam az összes ékszeremet, már minden rokontól kértünk kölcsön. Párom elseje óta dolgozik, de ugye ezt a hónapot még valahogy ki kell húznunk. Utána "jó" lesz, leszámítva, hogy ugye vissza kell fizetnünk a pénzeket a rokonoknak, befizetni visszamenőleg is az elmaradt csekkeket stb.

Én 4-én kapom meg a gyest és a családit, addig meg kellene oldanom 5765Ft-ból.

2011. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!