Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdő vagyok és babát...

Pályakezdő vagyok és babát várok?! Kb mennyi pénzre számíthatok? Gyes+családi? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszeri anyasági támogatás, születése után kb. 63 ezer Ft. Utána 25.800 Ft-os nettó gyes, + 12.000 Ft Családi pótlék havonta.


Mindenetek megvan, ami a babának kell?

2011. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Szóval kb.40 ezret kapok?hát kevesebbre számítottam:D babakocsi még nincs de minden más nagyobb megvan kiságy,gyerekülés stb. Az apróbbak meg majd vhogy.
2011. márc. 21. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :) Igen, kb. 38-39 ezret fogsz kapni havonta. Jó babázást!!
2011. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen ezeket mind meg kell igényelni, mert kérvényre jár, nem "automatikusan". Az anyasági támogatáshoz szükség lesz az orvostól igazolásra, hogy legalább 4x részt vettél terhesgondozáson, így ezeket ne hagyd ki.
2011. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!