Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyre szélesebb a mosoly azt...

Egyre szélesebb a mosoly azt élelmiszerágazat tulajdonosai arcán?

Figyelt kérdés

Válság van. Szinte minden vállalkozás kénytelen árat csökkenteni, hogy versenyképes maradhasson, hogy egyáltalán fennmaradjon. A élelmiszerek árai viszont az indokolt - infláció mértékével megegyező -mértéknél nagyobb arányban, töretlenül emelkednek, emelkednek és emelkednek. Legalább róluk elmondhatjuk, hogy ők boldogok és egyre jobban élnek, válság ide, válság oda?


(Nekem az csapta ki a biztosítékot, amikor a Spárban az eddigi 500,-Ft-os kedvenc biokávémat 800-ért láttam meg. Tudom, hogy a kávé nem alapvető élelmiszer, de mindenen ezt látom. Érdekes lenne tudni, hogy mi indokol - jelen esetben - 60%-os áremelkedést röpke 2-3hónap alatt? Állítólag a kereslet-kínálat szabja az árakat. Nem is tudtam, hogy nálunk minden egyre keresettebb és keresettebb, mint Ausztriában)


2011. márc. 8. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A beszerzési árak is változhatnak,de ránk hárítják a különadókat is.
2011. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Éhen fogunk dögleni.-ennyi.
2011. márc. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!