Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit "illik" tenni?

Ilyenkor mit "illik" tenni?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán hívott egy ismeretlen szám, (nagy valószínűséggel arról a munkahelyről, ahová beadtam az önéletrajzomat.) Ti vissza hívnátok vagy megvárnátok míg újra keres?
2011. márc. 8. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azonnal visszahívnám ha nagy valószinűséggel a leendő munkahelyedről kerestek!! És ha többet nem hívnak?
2011. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert a múlt héten már keresett egy illető ettől a cégtől (akkor is sajnos másodjára tudtam felvenni a telefont), h aktuális e még az állásajánlat, mondtam, h igen. Erre mondta, hogy akkor tovább küldi az önéletrajzomat és majd ezen a héten, ha a "főnökök" úgy gondolják alkalmas lennék a posztra, ismét felveszi velem a kapcsolatot. És tegnap hívott egy hasonló szám, de nem tudtam felvenni. És ajj tiszta ideg vagyok. Nem vagyok még gyakorlott álláskeresést tekintve. :/ Szerintetek?
2011. márc. 8. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd vissza bazeg. Ha nem te vagy az egyetlen jelentkező vagy nem vagy valami hiperszuper csodagyerek, nem hiszem, hogy annyira erőltetni fogják, hogy akkor hívogatnak, hátha fel méltóztatsz venni. :S
2011. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak külön köszönöm a stílust, amivel megtisztelt. :) ;)
2011. márc. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!