Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagfeladásnál tudja ezt...

Csomagfeladásnál tudja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Ha sima csomagként szeretném feladni (tehát nem utánvéttel, ajánlottan, stb., csak sima csomagként, mert 2 kg feletti a súly és nem lehet sima levélként feladni), akkor mennyi összeg megy rá még a fix 1.050,-Ft-os postacsomag díjára? Mit kell nézni a táblázatban? Tudnátok segíteni? Köszi a válaszokat!
2011. márc. 7. 20:55
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Ha dobozba tudod csomagolni,akkor standard csomag és 1050 Ft a feladási díja. Ha 70 cm-nél szélesebb a doboz,akkor már 1590 Ft.Ennyit tudok én is,de a postán nekem mindig elmondják az ilyesmit.

2011. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom ezt köszi, benne van a postai leírásban, hogy mekkora méretű melyiknek számít, azt tudom, hogy 1.050,-Ft, de erre még szoktak számolni valamit és nem tudom, hogy mit, mert eddig csomagot csak utánvéttel adtam fel, azt tudom, hogy mit tesznek rá, viszont a simánál nem tudom. Ha valaki tudja megírná? Köszi!
2011. márc. 7. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
a sima standard csomag 1050 ft, erre nem tesznek más összeget. Max azt lehet hogy értéket írsz rá, akkor eleve értékbiztosítást is fizettetnek veled, ez 1000 ft értéknél kb. 350 ft.
2011. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!