Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » INGATLANDEPO! Küldik a felszól...

INGATLANDEPO! Küldik a felszólításokat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jönni fognak majd behajtani, vagy mi lesz? Mit tesznek, ha nem fizetek? 17F
2011. márc. 4. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jogos a követelésük, fizetned kell. Részletezhetnéd a sztorit egy kicsit.
2011. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen semmiféle beleegyező levelet nem kaptam, hogy elfogadom-e, ha fizetőssé teszik a hirdetést. Sokan így jártak, és olvastam fórumokon, hogy senki se fizet, és arra szólítják fel az embereket, hogy ne perkáljanak, mert átvágás az egész. Több pert is vesztett ez a honlap, amely még az APEH-hez sincs bejelentve. Sőt, még fenyegető leveleket is írtak egyes delikvenseknek, egyáltalán nem hivatalos formában...Most, teszem azt... Ha én akarom hirdetni a lakásomat, és nincs senkim, és kórházba kerülök, nem tudok net előtt lenni, akkor automatic átkerül fizetősre a hirdetés? Ez hülyeség... Csak pénzt akarnak kicsikarni...de nem fognak!
2011. márc. 6. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
ne félj nem jönnek ezek a tetvek nekem is 70ezerre rug az "adósságom" de sz0pjanak LE!!!
2011. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!