Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg lehet élni egy állatkeresk...

Meg lehet élni egy állatkereskedésből?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha nekem saját vállalkozásom, egy állatkereskedésből megtudok élni?
2011. márc. 3. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, a Duna Plazaban jól megél belőle a kereskedő, mert jól helyen van, és rengeteg kiegészítőt, minden mást is árul.


De pld. Karakópusztán nem gondolnám...


Szóval nagyban függ, hogy hol van a hely.

2011. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem
2011. márc. 3. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Na meg manapság már rengeteg ilyen vállalkozás van, sok a konkurencia, a mi városunkban is van olyan állatkereskedés ami megnyitott ( volt kutyakozmetika is ) és rá 2-3 évre becsődöltek.
2011. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ettől félek, hogy belemenne a sok pénz de nem egy olyan dolog ami mindig fog kelleni mert ez csak hobbi és ha az embereknek nem kell ez a "hobbi" akkor éhen pusztulok
2011. márc. 3. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy a településen van-e másik ilyen üzlet is (főleg ha kis településről van szó). Fontos, hogy jó helyen legyen, meg hogy sokféle cuccod legyen.

Én egy 6000 fős településen élek, itt van egy ilyen üzlet, bár állatokat nem árulnak csak kajákat meg horgászcuccokat meg kisállat felszereléseket meg ilyesimket, de mindig vannak az üzletben.

2011. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!