Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angol interjú. Félek. Tipp? 23/L

Angol interjú. Félek. Tipp? 23/L

Figyelt kérdés

Pénteken behívtak egy állásítnerjura,ami angol lesz..

3 éve van meg a BME-s nyelvvizsgám,de azota nem volt rá szükségem hogy használjam. Tudom hogy szinten kellett volna magamat tartani vhogy :S

a lényeg az,hogy nagyon parázok,meg se tudok majd szolalni:(

Bár az állást esélytelennek látom,mégis érdekel mennyire megy az angol komm..de sztem ahogy sejtem,sehogy már:(

Ez normális?Mit tegyek:(


2011. febr. 10. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbször nem azzal van a baj, hogy nem érted mit mondanak, hanem hogy nem tudod te mit mondj.

Ha olyat kell mondanod, amit már begyakaroltál vagy legalább végig gondoltad az megy.

Péntekig az lenne a dolgod, hogy gondold végig miről akarsz beszélni és miket kérdezhetnek illetve arra te mit akarsz válaszolni.

Egyszerűen csak gyakorold be. Sokszor mond el hangosan is az egészet. Ahol tényleg angolul kell tudni ott a kutyát sem érdekli, hogy van a nyelvvizsgád. Vagy beszélsz vagy nem.

Elég ha magabiztosan beszélsz. Nem kell körmondatokban sőt nem is tanácsos. Mindent egyszerűen.

Még van egy napod. Akár elég is lehet, ha már van tényleges alap tudásod.

Az hogy ideges vagy pedig normális és az idegesség nem segít.

2011. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, akivel ma nagyon sokat beszélhetsz angolul. Élő szóban. Angolul beszélő ismerős, volt osztálytárs, de ha nincs más, akár egy tanárt is megkereshetsz azzal, hogy angolul szeretnél beszélgetni, persze az drágább lesz. Nekem egy kis angolul beszélgetés sokat szokott segíteni, utána minden angol szó gyorsabban jut eszembe.
2011. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néhány hasznos link:



[link]


[link]

[link]

[link]

2011. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült az interjú? Ment az angol?
2011. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, igen sikeres volt :)

Kellemeset csalódtam magamban :)

Bár nem hiszem h én lettem a nyert, egy másik jelentkező 5 nyelven beszélt picit :S

2011. febr. 11. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De legalább gyakoroltál. Ilyenkor az is fontos. A következő még jobb lesz.
2011. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!