Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hogy talált munkát?

Ki hogy talált munkát?

Figyelt kérdés

Hirdetésben (net, újság), ismerős által, munkaügyi központon keresztül?? Mennyi idő után, milyen területen?

/én már másfél éve munka nélkül sajnos/


2011. febr. 8. 23:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
33/N
2011. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem a betegségem miatt éppen leléptetnek a munkahelyemről, de amíg a vizsgálatokra vártam hónapokat, volt időm kitalálni hogyan tovább, így vállalkozóként lépek egy merészet, ha bejön, talán munkahelyeket is teremthetek országszerte.
2011. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

úgy legyen!

ez kell a népnek!munkahelyek!

2011. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25%
Mint az első válaszoló egyetértek. Ha bejönnek a fejlesztéseim még további embereket fogok alkalmazni. Ez az út ami előre viszi az országot. És a kormány erre ad is lehetőséget. Sajnálom, de én nem igazán értem a mai tanult fiatalok nagy részét, hogy képtelenek mit kezdeni az életükkel. Munka van, még ha egy ideig nem is a szakterületükön kell dolgozniuk. Majd eljön az is. Mindenki boldogulhat csak akarni kell. Ez így volt régebben is és így van ma is. A többi kifogás.
2011. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A legkevésbé sem ragaszkodom egyik szakmámhoz sem, sőt... (a rendes szakmámat a 2. év végére rendesen meg is utáltatták velem). Nem véletlenül végeztem még el utána egy tanfolyamot...minél több irányba tudjak jelentkezni, plusz a szakközépiskolám által adminisztrátori állást is betudnék tölteni (magas szintű info + gépírás + levelezés + alap szinten pénzügy, számvitel, statisztika, marketing is a tárgyak között volt, közgáz érettségi).
2011. febr. 9. 12:59
 16/23 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy még a Tescoba sem vettek fel, többször is beküldtem az életrajzom (volt hogy "ismerős" által).
2011. febr. 9. 13:31
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem akartam személyeskedni, sajnos van ilyen is. Próbálkozz, szerintem előbb-utóbb sikerül. Én azt látom hogy sokan feladják néhány próba után. Ez az amit nem szabad.
2011. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Látom, azért van akinek sikerül...ez jó:) nekem eddig a kedvenc válaszom volt (egy gyári munka let volna szalag mellett)hogy túlképzett vagyok...van 2 szakmám, és egy nyelvvizsgám. És nekem mondják, hogy nem akarok dolgozni...nem én nem akarok, hanem nem találok. Ráadásul egy csomó állásportálon burkolt szexhirdetésekbe botlok...egész jó, amíg az utolsó mondatot el nem olvasom: "főnök felé nem szexmentes", meg "munkavégzés ledér öltözetben" na kössz szépen.
2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, hozzánk jár egy kis régiós újság abba is van álláshirdetés, átlag 7-8 az utóbbi hetekben a 8db-ból 2 szexhirdetés "Görögországba táncoslányokat, jól fizető munka", "webkamerás munkavégzéshez szép, fiatal lányok, külföldi honlapokra" vagy vmi ilyesmi a szövegük, egyértelmű mit takarnak, a másik 5-6 pedig "keress sok pénzt munka nélkül vagy otthoni munkával" vagy valaki hirdeti magát, hogy bármit vállal pl. takarítás, stb.
2011. febr. 9. 16:29
 20/23 anonim ***** válasza:
Pontosan. Startapróra pl már fel se megyek, mert ott nagyon sok ilyen hirdetés van...a "semmi munkával nagyon sok pénzt kereshetsz" hirdetésektől meg szintén hányok...de a lényeg, hogy azt mondták, hogy válogatok, azért nincs munkám...jó, olyan helyre tényleg nem megyek, ahol reggel 7kor elmegyek itthonról, és este 11re érek haza (pedig a közelben van, csak az utazás sok idő, mivel nincs kocsim...a busz meg bejárja a fél várost, mire odaér)
2011. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!