Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, milyen...

Hol tudom megnézni, milyen segélyekre, támogatásokra vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
Milyen oldalakat tudtok ajánlani? Mert én nem találok semmi hasznosat. (Apukám egyedül nevel, ketten élünk)
2011. febr. 6. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ez, hogy ketten élünk és esetleg munkanélküli hátrányos helyzetnek minősül? Ezt ki állapítja meg?
2011. febr. 6. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod érthető módon leírva az állandó és eseti felnőtt és gyermektámogatások fajtáit és azt, hogy mikor vagytok jogosultak rá. (A jogosultság elsősorban az 1 főre eső jövedelem nagyságától függ...) Igaz, hogy ez az oldal a XIII. ker. Önkormányzaté, de ezek a szoc.segélyek kormányrendeleteken alapulnak, tehát mindenhol érvényes. Ezen felül jár még a magasabb összegű családi pótlék és (ha haláleset miatt él egyedül apukád) az árvaellátás.

[link]

2011. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2011. febr. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!