Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 évesen vállalhatok valamien...

14 évesen vállalhatok valamien munkát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van két testvérem és nem akarok anyától állandóan pénzt kérni.És hétvégente szeretnék dolgozni .. / besegíteni/ . Sokmindenhez értek..talpra esett vagyok.. határozott.. és megbízható .. és jól birom a fizikai munkákat is.

Szerintetek így vállalhatok valamien munkát?


2011. febr. 5. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 16 éves kortól vállalhatsz, illetve 15 éves kortól, de akkor csak iskolai szünetekben (nyári, téli stb) és szülői engedéllyel.
2011. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kár.... azért köszönöm.
2011. febr. 5. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Kiplakátolod hogy occsóér' lenyírod a füvet, kertet rendezel, kutyát sétáltatsz, korrepetálást vállalsz stb. Szerintem megbüntetni nem fognak.
2011. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem plakátolom ki... szerintem hülyeség.. mert sok perverz ember van.. és nem akarom hogy etszer felhivjon egy olyan hogy kéne neki segíteni !!

Max családosoknak és nőknek segítenék.. ha lenne rá

valaki.. akinek kell ..

2011. febr. 5. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:

sajnos tényleg csak 16 éves kortól lehet szünidőben munkát vállalni és még így is nehéz munkát találni mert a legtöbb hirdetés mind 18 felettiekhez szól.

esetleg valamilyen ösztöndíj pályazat nincs nálatok a suliban?vagy önkormányzatnál?

2011. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

sajnos nincsen.

De akkor majd kitalálok valami mást.

Hirdetni nem merek a sok perverz ember miatt.

2011. febr. 5. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Apuval elmentek egykétszer, lecsekkolja a helyet, elbeszélget a gazdával. Családosok meg szerintem nem fognak pénzért segítséget kérni.
2011. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igaz.. = /
2011. febr. 5. 14:39
 9/11 anonim válasza:

Hivatalosan nem. De a hivataltól mindenki nyugodtan éhen dögölhetne, mert elég sokat le kell adózni. Nézz körül ismerősöknél, nem dolgozik e valaki valamit, azt elmész oda segíteni. Az adómentes :)

De amúgyse foglalkozik vele senki hogy hány éves vagy.Úgy nem érdemes melózniu , hogy adózni kell belőle, semmi sem marad neked. Mondok egy példát, pl. én voltam ásatáson, hivatalosan 2400-at kereshettem egy nap, úgy hogy már lejött belőle 500 adó. Ha többet kerestem volna, több adót is kellett volna fizetni utánam. Természetesen a legtöbb alkalmi munkahelyen úgy működik, hogy jóval kevesebbet jelentenek be, mint amennyit kapsz. Mert lássuk be, ki a rosszseb menne el 2500-ért 10 órára a harmadfokú hőségriadóban, szünet nélkül?

Hivatalosan nem lehet munkád, dolgozz hivatlanul. Mást nem tudok mondani....

2011. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi.. = )

Próbálkoztam ma.. körbekérdeztem de alig akartak meghalgatni.. aki meghalgatott annak meg nem kelett a segítség.,,

2011. febr. 7. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!