Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zaciba belehet adni elektromos...

Zaciba belehet adni elektromos cikket? (lent

Figyelt kérdés
ipodot(apple) belehet adni?? és kb mennyit kapnék érte én anno 52 ért vettem 1 éve
2011. jan. 31. 18:26
 1/3 anonim válasza:
biztos, hogy be lehet adni, de nem tudom mennyit adhatnak érte, azt a becslő feladata megállapítani.
2011. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy be lehet e adni, de az biztos, hogy egy elektronikai cikk 1 évesen max a felét éri, hitelt pedig -az aranyból kiindulva- az általuk becsült érték felére adnak. Tehát szerintem 10, max 15 ezret kapnál érte, de nem hiszem, hogy beveszik.
2011. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Be lehet adni állapottól és képességtől függően kapszérte pént de ugye eladni ott nem tudod. Maximum azt mondod hogy nem tudod visszafizetni és akkor benntmarad, de nem nagyon jársz jól.
2011. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!