Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pay Pal számlára mennyi idő...

Pay Pal számlára mennyi idő alatt érkezik meg a befizetett összeg?

Figyelt kérdés

Bementem szemályesen az unicredit bankba pénteken és befizettem a pay pal számlámra egy bizonyos összeget. Mennyi idő alatt írják jóvá? Valakinek esetleg tapasztalat?


Köszi!


2011. jan. 31. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Néha bizony 5-6 nap is volt.


(A kérdésem az, hogy miért fizetsz be pénzt a számlára? Ha vásárolni akarsz valamit, a PayPal ugyanúgy levonja a számládhoz rendelt bankkártyádról. Ha más oka van, nem kérdeztem semmit.)

2011. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Először is köszi a választ! Már utólag én is bánom, ugyanis...


nem volt pénz a számlámon, ezért befizettem a paypal számlára. Ha most lenne múlthét péntek, saját számlámra fizettem volna be :)


Köszi szépen a választ!

2011. jan. 31. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én attól tartok, hogy a kp. befizetés nem jó, hanem saját számláról kell utalni. A kódot beírtátok a közlemény rovatba?

Ha mégis jó lesz, akkor 4-5 munkanap mire jóváírják.

2011. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, be lett írva a közlemény rovatba a kód. És ha mégsem írják jóvá, akkor van esély arra, hogy a pénzem visszakapjam valahogy?
2011. jan. 31. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízzál benne, hogy jól sikerült beírni :) Nem szokott ezzel baj lenni.

Vissza lehet utaltatni, de elég bonyolult és hosszadalmas...(olvastam róla).

2011. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól lett beírva, mert kinyomtattam a paypalos papírt, amin rajta volt a szám. Utalás előtt egyeztettem a banki ügyintézővel a kódsorozatot. Köszönöm a válaszodat!
2011. jan. 31. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!