Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom hová rakni a pénzem,...

Nem tudom hová rakni a pénzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi pénzem van hogy én magam sem tudom elegem van!! Mit vegyek? Napont költök több százezret és nem fogy :@
2011. jan. 28. 17:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hm elgondolkoztató a válaszod köszönöm szépen. Tetszik ez a dolog hogy cégnyitás és szociálisan rászoruló emberek foglalkoztatása. Azt hiszi sok mindenki most egy taknyos tizenéves gyermek irkál de sebaj azt hisz mindenki amit akar és köszönöm a sok értelmes választ!
2011. jan. 28. 18:16
 12/19 anonim válasza:

Látjuk, hogy próbálsz úgy írni, mint egy 17+ életkorú ember. Sajnos a vesszőket elfelejtetted használni. :S

1; Értelmes, érett felnőtt ember nem ír ki ilyen buta, értelmetlen kérdést.

2; Honnan lenne neked annyi pénzed? Hisz 12 évesen még nem lehetsz se csaló politikus, se üzletvezető, stb.

2011. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nézd azt gondolsz, amit akarsz kinőttem már a bizonygatások korából :)
2011. jan. 28. 18:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Persze, milliomos üzletember vagy és szmászjlikat írkálsz :)


Egyébként én is hasonló cipőben járok :S:S:S

2011. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jó neked! Mondhatni, több pénzed van, mint eszed! :)
2011. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Itt több az irigykedés mint a jó szándék!

A kérdezőnek üzenem, hogy csak a jót fogadja be és a rosszat meg hagyja el a füle mögött. Meg akkor is hogyha csak, nemi kíváncsiságból tette fel ez a kérdést.

2011. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező, sajnos elöntött minket a belvíz, na amikor meg kimentem a tanyára meregetni vödörrel, akkor meg a talajvíz miatt elsüllyedtem a sárban, és majdnem megfulladtam, így mondhatni talajvízkárosult is vagyok.

Ekkor eszembe jutott, hogy kifejlesszek egy mobil vízelvezető rendszert (ezt úgy képzeltem el, hogy feldrótozok magamra pár esőelvezető csatornát), a szükséges alkatrészek beszerzése miatt utaztam le Devecserre. Na, mit ad isten, alighogy odaérek, gyün a vörösiszap ezerrel! A testem 99%-a megégett, már csak a (gyorssegélyből utalt) rum tartja bennem a lelket.


Anyagi segítségét a Libajnai Kordon, Ciprus, Hollywood Blvrd. 11, 125. em. 6. címre várom, sőt elvárom, hiszen nehéz helyzetbe jutott honfitársain segíteni erkölcsi kötelessége!

2011. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Például adhatnál nekem kölcsönt. 4 millió kéne hangszerre. A jelenlegi tempóban még legalább hét év, mire összeszedem, ami jelentősen visszaveti a karrierem sajnos.

Cserébe felajánlom, hogy bármilyen rendezvényen szívesen játszom neked, kertiparti, esküvő... esetleg örökös első számú támogatóm leszel.

2011. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Férfi vagy? Még független?
2011. jan. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!