Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen büntetést kaphat?

Milyen büntetést kaphat?

Figyelt kérdés
Most nem részletezném az esetet, mert hosszú lenne.A lényeg az hogy egy ügyintéző nő már a 2. eset, hogy úgy beszél velem mint a kutyával, megfélemlítve beszél. Már mások is panaszkodtak rá. Ha nem akar, vagy nem tud segíteni azt is meg lehet mondani más hangnemben, de ahogy ő beszél velem az megengedhetetlen(és másokkal is) Mit tehetnék? Fel lehet jelenteni? Ha igen milyen módon? Hol tudnék informálódni a feljelentési fajtákról? Tudnátok weboldalt linkelni? Vagy mit tehetnék? Nagyon idegesítő, hogy kutyának se nézi az embert, irtó bunkó, lekezelő stílusa van.Köszönöm előre is.
2011. jan. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ügyintéző, hol dolgozik? De egyébként sehol nem lehet feljelenteni, nincs törvénybe foglalva, hogy kedvesnek lenni az ügyfelekkel!
2011. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyek, ahol ez a viselkedés elvárás és kötelező, tehát jutalmazandó. Szerencsére ez a ritkább.
2011. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon tájékozatlan vagyok, de semmi ilyesmi nincs, pl.:hatalommal való visszaélés, vagy személyiségi jogok megsértése,...ezekről hol tudnék tájékozódni vajon. Köszi az eddigi válaszokat. Csak nagyon idegesítő, nem kell kedvesnek lenni az emberrel, én is voltam ügyintéző, de hogy az alap hangnemet megüssék, az elvárható szerintem. Ingatlan ügynökség egyébként. Tehát belőlem él!!!! Világos ha nem segít, de hogy sz@rnak nézzen!!!(nem befizetési probléma, tehát nincs semmiféle tartozásom)
2011. jan. 27. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbben úgy lehet a dolgot elintézni, hogy írsz egy panaszlevelet az adott bank központjába. De... írtad, hogy többen panaszkodnak rá... Ha többen írtok egy levelet mittomén kb. 20-an, egyesével aláírjátok, akkor lehet hogy nagyobb hangsúlyt fektetnek a dologra.

De talán érdemes lehetne még érdeklődni a fogyasztóvédelemnél is.

2011. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja jó, bocs, most olvasom csak, hogy ingatlanügynökség... akkor az ő központjukba levelet küldeni.
2011. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!