Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A rendszeres segélyt, hogy...

A rendszeres segélyt, hogy megkapjam, önkéntes munkát is vállalhatok, és az olyan lenne mint a közmunka?

Figyelt kérdés
Nem rég beadtam rendszeres segélyre a kérelmemet az önkormányzatnál, és ott mondták, hogy közmunkára behívhatnak, természetesen nem a semmiért vártam a segélyt, számítottam erre, csak elfelejtettem azt megkérdezzni, hogy mondjuk nagyon szívesen foglalkoznék amúgy is állatokkal, és az állatkertbe/menhelyekre mindig keresnek önkéntes munkavállalókat, így ha ezt vállalnám, az olyan mintha egyén közmunkát vállanék? Nem szeretnék utcát söprögetni, hogy őszinte legyek, érettségivel és szakmával 19 éves fiatal lány létemre.
2011. jan. 24. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, az konkrétan olyan, hogy amit ők fel tudnak ajánlani, azt el kell fogadnod, vagy nem adnak tovább segélyt. De egyébként egy szimpla érettségivel eddig se válogathattál, minden munkát el kellett vállalni eddig is. A diplomások válogathattak eddig, de most már ők se.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy egy diplomást utcát söprögetni osztanának be. De a lehetőség már megvan rá.

2011. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, az állatos részhez:


[link]


:P

2011. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!