Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves fiú vagyok és...

Én egy 14 éves fiú vagyok és sürgőse pénzhez kell jutnom és mivel nem akarok széfet robbantani és bankot rabolni se ezért valami más eszközökhöz kell folyamodnom. Valami tippet szeretnék tőletek kérni. Remélem minél hamareabb adtok választ?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, akinek életfontosságú lenne pénzhez jutnia. Csakhogy nem megy ez a dolog sehogyan sem.
2011. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire kell a pénz?
2011. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valaki húzgál lefelé?:S
2011. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi pénz kéne és mire.

Elég nehéz elképzelni, hogy ennyi idősen életbevágóan fontos lenne nagyobb összeghez jutni.

Mondjuk szüleidtől kölcsönkérni?

Ha sürgős, akkor diákmunka sem jöhet szóba (azt hiszem, ennyi idősen nem is lehet).


Szerintem nem sok esélyed van rá, felnőtt (jogképes) ember sem úgy jut hozzá egy összeghez, hogy csettint, és a kezében van.

Nem mellesleg ezt az összeget aztán valakinek vissza kell adni, kamatostól, amit megint csak nem fogsz tudni megoldani.


Tudni szabad, miről lenne szó?

2011. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!